2014-10-20

data-cke-saved-src=/files/images/szemelyes_uj.jpgdata-cke-saved-src=/files/images/20141020_trening_1.jpg

data-cke-saved-src=/files/images/szemelyes_uj.jpg

SZEMÉLYES KOMPETENCIAFEJLESZTŐ TRÉNING

Külföldi tanulmányútra készülsz? Szeretnéd könnyebbé tenni a külföldi környezetbe történő beilleszkedést? Szeretnéd jobban megismerni magad? Szeretnél visszajelzést kapni személyes készségeid fejlesztését illetően? Most megteheted a Tempus Közalapítvány által szervezett ingyenes Személyes kompetenciafejlesztő tréning keretében, ahol szakképzett oktatók segítik a felkészülést.

Kiknek ajánljuk:
Elsősorban azoknak a hallgatóknak, akik a jövőben tervezik, hogy külföldi tanulmányútra mennek, vagy már jelentkeztek valamely ösztöndíjra, és fejleszteni szeretnék a kinttartózkodás során nélkülözhetetlen személyes készségeiket, kompetenciáikat

Időpont: 2014. november 5. 13:00-17.30

Helyszín: Óbudai Egyetem, Alba Regia Műszaki Kar
8000 Székesfehérvár, Budai út 45. K. ép. fsz. 22. terem

Felhívás letöltése (pdf)

Csak regisztrálnod kell az itt található linken.

Jelentkezési határidő: 2014. november 3.

A tréning ingyenes.

data-cke-saved-src=/files/images/20141020_trening_2.jpg